KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10392615
nr 1039 2615
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Stig Claesson Slas (1928-2008), Hus, signerad. -76, motivet: 40x50
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 maj 2016
kl 20:59:19
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas
Lis Husberg (f. 1920)